Srpen 2008

Keith Trailer

20. srpna 2008 v 12:41 | Nikol a Deni |  ♥zajimavosti♥
Hey, Hej,
wow, já jsem viděla kousek nového traileru o Keith!(Trailer: Oficiální stránky bylo online s ní novou (oficiální) Trailer:
fotky::::::::::::
Ona také navštívila Jesse Mojo rozhlasového vysílání v Dobré. Er performte It's over & Leavin': Vystupoval Je nad & Leavin
Fotografie:

Článek pro všechny fanclubáky

18. srpna 2008 v 9:54 | Nikol |  !!!!!!!FANCLUB!!!!!!!!!!!!!!
Ahojky lidi
budou asi upe nové fanclubácke karty souhlasíte??????????????
budete si je vyplnovat sami a posílat mi je na e-mail
tak mi pak napište do komíku jestli souhlasíte nebo jestli nesouhlasíte

Teen Volba

17. srpna 2008 v 21:52 | Nikol |  ♥zajimavosti♥


KEEP VOTING. UCHOVÁVAT hlasování. Not only is Jesse nominated for Male Artist but he is nominated for two more awards. Nejenže je Jesse nominován na Muž Umělec ale on je nominována na další dvě ocenění. He's up aganist some tough competitors so go to teenchoiceawards.com and vote for Jesse everyday. Je až aganist někteří konkurenti tak těžké přejít na teenchoiceawards.com a hlasování pro každodenní Jesse.

Here is what he's nominted for: Zde je to, co je pro nominted:
Male Artist Muž Umělec
Choice Summer Song - Leavin' Volba Letní Song - Leavin '
Choice Most fanatic Fan Volba Most fanatický Fan

.....also check out THIS INTERVIEW he did with Perez Hilton. ..... také podívat na tomto rozhovoru učinil s Perez Hilton.

Dobrý den LA

17. srpna 2008 v 21:49 | Nikol |  ♥zajimavosti♥
Jesse odvedl v rozhovoru Dobrý den La 9. července.Tam také webové navíc si můžete vyzkoušet, mluví o se ztratí v údolí Los Angeles.


INTERVIEW ROZHOVOR

WEB EXTRA!

Mějte hlasování pro Teen Volba Ocenění a žádost Leavin '# 13 je nyní v Hot 100.

HQ photoshoot

17. srpna 2008 v 21:36 | Nikol |  ♥mix fotky♥
Zde je několik dalších obrázků, včetně některých z Letní Rush tento víkend minulosti. There's a pic of Jesse talking to Joel Madden at the Red, White and Boom event. Je pic Jesse mluví k Joel Madden v červené, bílé a Boom událost.


001. Summer Rush - July 20, 2008 Letní Rush - 20. červenec 2008
002. Coco De Ville - July 10, 2008 Coco De Ville - 10. červenec 2008
003. Red, White & Boom - July 3, 2008 Red, White & Boom - 3. července 2008
004. Big-Ape Birthday Bash - June 21, 2008 Big Ape-Birthday Bash - 21. červen 2008
005. [more] Good Morning America - May 19, 2008 [více] Good Morning America - 19. května 2008

CHARITY AUKCE

17. srpna 2008 v 21:07 | Nikol |  ♥zajimavosti♥
Charitybuzz.com je nepřátelský a on-line aukce ve prospěch udělat něco organizace.

On štědře přispěl jednou za život příležitost pro jednu osobu štěstí
to k "Navštivte Sada Jesse McCartney je nového videoklipu," a vítězem může mít šanci být zvlášť na video stejně (ne zaručené). Místo na video, je třeba stanovit.

Také se pro nabídky jsou dva lístky a setkat se a pozdraví na Jesse & Jordánu na své nadcházející turné, žádné místo, které jste si vyberte.

Pokud byste chtěli nabídku KLIKNĚTE ZDE

Jesse Chce napiš na Natasha Bedingfield

17. srpna 2008 v 21:00 | Nikol |  ♥zajimavosti♥
Jesse McCartney je doufám napsat hit pro jednotné Natasha Bedingfield, co bylo odhaleno. The singer is no stranger to penning hits for other artists and most famously he co-wrote 'Bleeding Love' for Leona Lewis. Zpěvák není žádný cizinec na štět hity pro jiné umělce a většina proslule on-co napsal 'Krvácení Love' na Leona Lewis. "I recently had a radio gig with Natasha Bedingfield, and we were backstage, and we were talking, and we swapped numbers." "Nedávno jsem měl rádio koncert se Natasha Bedingfield, a byli jsme v zákulisí, a jsme mluvili, a my přeměnily čísel." McCartney is quoted as saying. McCartney je citován, jak říká. "I was like, 'Let's get together and write something. Let's do something. Let's go to the studio and jam.' "Byl jsem rád, 'Pojďme si dát dohromady a něco napsat. Pojďme udělat něco. Pojďme do studia a jam'. She was down. I would love to do something with her. She's an amazing vocalist." Byla dolů. Ráda bych dělat něco s ní. Ona je úžasný zpěvák. "

další fotky z Teen Choice

17. srpna 2008 v 20:56 | Nikol |  ♥mix fotky♥
Zde jsou některé další foto aktualizací. Teen Choice photos are coming. Teen Choice Photo

001. Do Something Awards Pre-Party Udělej něco Ocenění Pre-Party
002. Maxim Celebrates the Biggest Event In Extreme Sports Maxim slaví největší událost v Extrémní sporty
003. Jumpstart Book Drive at the Do Something Awards Jumpstart Kniha Drive se na něco udělat Ocenění
004. Playboy Energy Drink Celebrates Mike Boogie Malin's Birthday Playboy energii pití Mike Boogie Malin slaví narozeniny
005. Teen Vogue's Fashion Live 2008 Teen Vogue z Fashion Live 2008

Podpisy

17. srpna 2008 v 14:27 | Nikol |  ♥zajimavosti♥

Oficiální stranka časopisu bongo

16. srpna 2008 v 21:29 ♥zajimavosti♥
Tak tady je oficiální stránka od časopisu Bongo.
Konečně jsem ji našla jupííííííííííííí
jestli jste ještě neslyšeli tak Jesse McCartney nafotil pro časopis Bongo fotky!!!!
a tady je ta oficiální stranka časopisu Bongo
klikni ↓

Jesse data s Miley Cyrus neodmítne

16. srpna 2008 v 21:13 | Nikol |  ♥zajimavosti♥
Říká se, že Miley Cyrus oko na Jesse a to se hodí velký fanoušek ho. On odpověděl, že on také velký fanoušek Miley a zajíček. Říká, že je pravděpodobně nikdo na světě, který oni neznají a má rád jejich hudbu, zejména jeho první singl.. Když pak tazatel požádal, zda by tyto údaje a brzy měl 16, zeptal se: 16 nebo 18? Vedoucí pohovor ptal, zda to vllt. Jesse: Klar, los gehts! co by bylo 18 let, pokud budou Jesse řekl, že by snad ano, ale jen tehdy, když může řídit Nakonec požádat tazatele: Pokud zavoláte Miley & tebou na rande by se zeptat, co by říkáte? Jesse: Jasně, jdeme!
v Angličině
Er antwortet, dass er auch ein großer Miley Fan und das sie ein Cutie sei.
Er sagt, dass es wohl keine Person auf der Welt gibt, die sie nicht kennt und er ihre Musik mag, besonders ihre erste Single.
Als die Interviewerin dann fragt, ob er sie daten würde & das sie bald 16 sei, fragte er: 16 oder 18? Die Interviewerin fragt, ob es vllt
was werden würde, wenn sie 18 wird, darauf meinte Jesse, dass er es vielleicht tun würde, aber erst wenn sie auch Auto fahren kann ^^ Zum Schluss fragt die Interviewerin: Wenn dich Miley anrufen & dich um ein Date bitten würde, was würdest du sagen?

Miley otec zakazuje kontakt s Jesse

16. srpna 2008 v 21:04 | Nikol |  ♥zajimavosti♥
Skutečnost, že 21-rok-starý Jesse McCartney oko na "Hannah Montana" hrdinky Miley Cyrus se hodí, ale teď je to nic tajného v Hollywoodu. Und auch die 15-jährige Sängerin und Schauspielerin schwärmt in den höchsten Tönen vom singenden Mädchenschwarm. A 15-rok-stará zpěvačka a herečka rave v nejvyšší tóny, zpěv dívky roj.

Doch eine Person durchkreuzt nun die Pläne von der glücklichen Romanze: Vater Billy Ray Cyrus scheint das Flirterei mit dem 6 Jahre älteren McCartney überhaupt nicht zu passen - und verbietet ihm den Kontakt zu seiner hübschen und äußerst begehrten Tochter! Ale teď osoby, křížky plány na šťastný romance: Otec Billy Ray Cyrus zdá Flirterei s 6 let starší McCartney neuposlechla zápas - a zakazuje jej kontaktovat jeho krásná a velmi vyhledávaný dceru! "Miley und Jesse flirten seit längerer Zeit heftig zusammen. Das will Billy Ray nun unterbinden. Die beiden dürfen sich nicht mehr sehen.", flüsterte eine unbekannte, aber gut informierte Quelle dem "Star"-Magazin zu. "Miley a Jesse flirtovat na dlouhou dobu násilně. V Billy Ray se nyní zastavit. Oba nesmí vidět." Šeptal neznámého, ale i-informován zdrojem z "Star" časopis. "Das macht die beiden total verrückt." "To znamená, že dva naprosto šílené."

Eine andere Quelle weiß dem Promi-Magazin zu berichten, dass die jugendlichen Teen-Stars "ständig am Telefon hangen und sich die ganze Zeit SMS schicken". Dalším zdrojem zná slavný časopis zprávu o tom, že dospívající mladé hvězdy "Vždy záleží na telefonu a po celou dobu SMS. Sie seien "Feuer und Flamme füreinander", ist sich die Quelle sicher. Byli "plamen ohně a na sebe navzájem," říká zdroj. Doch die Frustration darüber, dass sie sich nicht sehen dürfen, sei "sehr groß". Ale frustrace, že nemohou vidět mohla být "velmi velké".

McCartney befürchtet, dass sein zwielichtiges Image Vater Billy Ray Sorgen bereitet: Der Schauspieler und Sänger geriet mit seinem Faible für junge Hollywood-Mädels in die Schlagzeilen. McCartney se obává, že jeho obraz zwielichtiges otec Billy Ray starosti: Herec a zpěvák, byl s jeho slabost pro mladé dívky v Hollywoodu na titulních stránkách. Der Hollywood-Beau zeigte sich in der Vergangenheit ständig mit neuen Mädchen in der Öffentlichkeit und erweckte nicht den Eindruck, an einer ernsthaften Beziehung interessiert zu sein. Hollywoodském Beau byl neustále v minulosti se nové dívky ve veřejném a ne vzbudily dojem, ze vážný vztah zúčastněných v něm. "Jesse hat Billy Ray nun den Vorschlag gemacht, er dürfe eine Begleitperson seiner Wahl mit zum Date schicken, die aufpassen soll, dass 'nichts' passiert. Doch das war nicht genug für Billy Ray.", meinte ein Freund McCartney's. "Jesse Billy Ray nyní navrhl, že by měl být s jeho zvolení Datum poslat na stráži, aby zajistily, že 'nic se neděje. Ale to už nestačí, Billy Ray." Řekl přítel McCartneyho.


2 walpery new walpery

16. srpna 2008 v 17:03 | Nikol |  Walpery
tákže zase tu máme walpery jsou užasnýýýýýýýýýýýýý
no nic radši se koukněte sami


Leavin: Pepsi Smash Featured Performance

16. srpna 2008 v 16:47 | Nikol |  ♥Videa♥


nějaké videjko

16. srpna 2008 v 16:46 ♥Videa♥


Fotky z pořadu

16. srpna 2008 v 16:43 | Nikol |  ♥Paparazzi♥
Jesse McCartney - Featured Performance PhotoJesse McCartney - Featured Performance PhotoJesse McCartney - Featured Performance PhotoJesse McCartney - Featured Performance PhotoJesse McCartney - Featured Performance PhotoJesse McCartney - Featured Performance PhotoJesse McCartney - Featured Performance PhotoJesse McCartney - Featured Performance PhotoJesse McCartney - Featured Performance PhotoJesse McCartney - Featured Performance PhotoJesse McCartney - Featured Performance PhotoJesse McCartney - Featured Performance PhotoJesse McCartney - Featured Performance PhotoJesse McCartney - Featured Performance PhotoJesse McCartney - Featured Performance PhotoJesse McCartney - Featured Performance PhotoJesse McCartney - Featured Performance PhotoJesse McCartney - Featured Performance PhotoJesse McCartney - Featured Performance PhotoJesse McCartney - Featured Performance PhotoJesse McCartney - Featured Performance PhotoJesse McCartney - Featured Performance PhotoJesse McCartney - Featured Performance PhotoJesse McCartney - Featured Performance PhotoJesse McCartney - Featured Performance Photo

Zajimavosti :-)

16. srpna 2008 v 16:24 | Nikol |  ♥zajimavosti♥


Wow. Wow. Wow.
On vypadá takhle neobvyklý!

Jesse McCartney udělal vzhled Grammy Style Studio ten týden ukázal více zralý vzhled.

Akné je minulostí!
My potřebujeme gaylights!
Hledíci,roztomilí chlapík.

Departure CD Booklet

16. srpna 2008 v 16:11 | Nikol |  Photoshoot